Bire Bir Özel Antrenman ve Küçük Grup Antrenmanları

Bire Bir Özel Antrenman ve Küçük Grup Antrenmanları

Kimler Katılabilir ?
 Elit, Bölgesel, Amatör Ligler ve Futbol Okulunda eğitim alan futbolcular için oluşturulan bu departman futbolcuların kendi kulüp veya eğitim aldıkları kurumlar(futbol okulları) dışında ekstra özel birebir çalışmaların uygulandığı departmandır.

 

  Neden bu programa katılmalıyım ?

   Her şey bir hayale sahip olmakla başlar.. Küresel futbol iyi bilinen ve çok oynanan bir spordur. O zaman birçok çocuğun büyüdüklerinde profesyonel bir futbolcu olmayı hayal etmeleri şaşırtıcı değildir. Bu rüyayı başarmak için oyuncuların sık sık antrenman ve doğru zihniyete sahip olmaları gerekir. Ne yazık ki, bu koşullara herkes için her zaman ulaşılamaz.

   Türkiye’deki altyapı ve tesis yetersizliği, bir çok yetenekli futbolcunun gerçek performansına ulaşmasına engel olmaktadır. Bu departman birebir özel antrenmanlarla futbolcuların yeterli antrenman süresine ulaşabilmesini sağlamaktadır. Kaya Elite Performans Ailesi olarak birebir özel çalışmalarla futbolcunun antrenman eksiğini gidermek, gelişiminin olumlu yönde ilerlemesini sağlayarak gerçek performansına ulaştırmayı amaçlamaktayız.

 

  Programın detayları nelerdir ?

 

Programın detayları şu önemli soruların cevapları üzerinden tasarlanır:

 

 1- Mevcut performans seviyeniz nedir ? 

 2- Functional Movement Screen Test Skoru Nedir ?

 3- Performans hedeflerin neler ve hedefler gerçekçi mi ?

 4- Hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabiliriz ?

WHATSAPP HATTI ARAYIN