Online Performans Antrenmanları ve Performans Danışmanlık Hizmetleri

Online Performans Antrenmanları ve Performans Danışmanlık Hizmetleri

Kimler Katılabilir ?


***Türkiye'deki tüm lisanslı futbolculara hizmet verilmektedir.

***Profesyonel oyuncular için uygulanan programlar hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

Neden bu programa katılmalıyım ?

 

  Futbola Özgü Eğitim:

   Programlarımız futbol fitnesın güç, kuvvet, dayanıklılık, hız ve esneklik gibi kritik bileşenlerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Programlarımızın sadece sonuç vermesini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda zorlu ve eğlenceli olmasını sağlıyoruz

Özelleştirilmiş Programlar:

   Programlarımız performans seviyenize göre özelleştirilir. Bu programda ilk adım olarak bir futbol fitness değerlendirmesi yapılır. Değerlendirme için akıllı telefonunuzun GPS gibi temel işlevlerini kullanıyoruz. Sonuçlarınıza dayanarak, size özel hedefler ve hedefler içeren bir program geliştiriyoruz. Program boyunca gelişiminizi takip etmek için periyodik değerlendirmeleri tamamlayacaksınız. Performans düzeyiniz arttıkça, egzersizler daha da zorlaşacağı bir program uygulayacaksınız.

Performans İzleme:

   Programın başlangıcında, ortasında veya sonunda bir değerlendirmeyi tamamladığınızda, sonuçlarınızı yaşınız ve cinsiyetinize göre yaşıtlarınızla karşılaştırılır ve performans verilerinizi değerlendirebilirsiniz. Zamanla, ilerlemenizi çeşitli futbol fitness bileşenleri arasında grafik olarak gösterebilir ve geliştirmek istediğiniz bileşenleri hedeflemek için programlar seçebilirsiniz.

Pratik Bir Antrenman Programı:

   Tüm programlarımız haftada iki antrenmandan oluşur ve her antrenmanın süresi seçmiş olduğunuz programa göre yaklaşık 40-70 dakika sürecek şekilde tasarlanmıştır. Programlarımız profesyonel oyuncular dahil olmak üzere  programları yoğun olan futbolculara  bile kolayca katılabileceği şekilde programlandırılır.

Programın detayları nelerdir ?

 Program tamamen spor bilimi ve spor teknolojisini kullanarak futbolcuların performansını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Performansını korumak, geliştirmek ve sakatlık riskini en aza indirmek isteyen futbolculara özel tasarlanmıştır.

Bu program;

 - Zaman bulamayıp evinde çalışmak isteyen,

 - Yaşadığı şehir ve konumdan dolayı gerçek futbol performans antrenörlerine ulaşma zorluğu yaşayanlar,

WHATSAPP HATTI ARAYIN