Profesyonel Liglere Aday Futbolcu Performans Merkezi

Profesyonel Liglere Aday Futbolcu Performans Merkezi

Kimler Katılabilir ?
 

 Profesyonel futbolcu adayları;

- ELİT A Ligi takım oyuncuları,

- ELİT B Ligi takım oyuncuları,

- Bölgesel Gelişim Ligi takım oyuncuları,

- Yerel Amatör Ligleri

***Amatör Liglerdeki takım oyuncuları için program katılım şartı; gruplarında puan tablosunda ilk 3 sırada yer almasıdır.

 

***Türkiye’nin her yerinde hizmet verilmektedir. İstanbul dışından hizmet almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

  Neden bu programa katılmalıyım ?

   Birçok genç futbolcu profesyonel olmayı hayal ediyor. Bu rüyayı başarmak isteyen milyonlarca oyuncunun arasından hedefe ulaşmak kolay olmayacak.

Çünkü profesyonel ligleri hedefleyen bir çok futbolcu, ne yazık profesyonel düzey antrenman ve maçlardaki oyun temposunun çok altında hazırlanmaktadırlar. Futbolcunun hedeflerine ulaşması adına bu programla oyunculara profesyonel düzeyde antrenman yapma fırsatı sunuyoruz. Profesyonel bir futbolcu olma yolunda özel antrenman metodları ve birebir profesyonel oyuncularla çalışmış performans antrenörleriyle çalışma fırsatı sunuyoruz.

     Sadece futbol yeteneklerini geliştirmeye odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda onların bilişsel yeteneklerini, sosyal becerilerini ve özgüvenlerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.   

    Program tamamen futbolcuya odaklanır ve genç profesyonellerin futbol sahasındaki işini kolaylaştıran teknik, taktik, fiziksel ve zihinsel becerilerini geliştirmek için modern teknoloji ve kaliteli antrenman malzemeleri kullanılır.

 

Programın detayları nelerdir ?

 

Programın detayları şu önemli soruların cevapları üzerinden tasarlanır:

 1- Mevcut performans seviyeniz nedir ? 

 2- Functional Movement Screen Test Skoru Nedir ?

 3- Performans hedeflerin neler ve hedefler gerçekçi mi ?

 4- Hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabiliriz ?

 

  Program kişiye özel ve altı ana konu üzerinde odaklanmaktadır: teknik, fiziksel, taktik, beceri, beslenme ve zihinsel. Kaya Elite Futbol  Performans Merkezi bu programda ayrıca yıllık aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktiviteler profesyonel bir futbolcu olarak hayatı deneyimlemeleri üzerine planlanmıştır.

    Oyuncular en az bir yıl boyunca Kaya Elite Futbol Performans Merkezine katılır ve seçmiş olduğu programa göre, profesyonel performans antrenörleri tarafından antrenman yaptırılır. Bireysel antrenmanlardaki gelişiminin takibi için oyuncular 2 ayda bir performans testleri ve FMS- FCS testleri ile kontrol edilir ve buna göre antrenman programları dizayn edilir. Bu testler oyuncunun güçlü ve zayıf yönlerini açıkça yansıtır ve gelişimi hem antrenör hem de oyuncu için şeffaf hale getirir.

    Ayrıca, oyuncunun her yönünü, bu beceriye hakim bir uzman antrenör tarafından eğitilmesi gerektiğine inanıyoruz. Örneğin, teknik eğitim sadece profesyonel futbolda deneyimli üst sınıf antrenörler tarafından verilecektir. Size profesyonel düzeyde deneyimli olan birinden daha iyi kim öğretebilir?

WHATSAPP HATTI ARAYIN