Teknik Beceri Kampları

Teknik Beceri Kampları

Kimler Katılabilir ?
  Bu program, teknik becerilerini geliştirmek isteyen 6-14 yaş arası sporcular içindir.

 

Neden bu programa katılmalıyım ?

Bu kampta, oyuncular topa olan güvenlerini artıracak teknik ve becerileri kazanacaklar.

Top Kontrolü, Top Sürme, Alma, Geçme ve Hokkabazlık gibi temel becerilere odaklanarak, oyuncular topta nasıl daha güvenli ve başarılı ve oyunlarda daha etkili olmayı öğreneceklerdir. Egzersiz seansları 1v1, 2v2 ve 3v3 oyun eğitimini içerecektir. Kampı, çocukların eğlenceli oyunlar için kendilerini ifade etmek için giyindikleri süper popüler temalı ruh oturumumuzla tamamlıyoruz.

 

Programın detayları nelerdir ?

 

Teknik, futbolda başarılı olmak için en görünür şekilde en belirgin unsurdur. KEP çocuğun yolculuğunun başlangıcında bu alanı geliştirmek için birçok temel unsur üzerinde çalışacaktır.

 

Top ile becerilerde kalite

Top Kontrolü ve ilk dokunuş

Top Sürme

Topla Koşma

Vücut Hareket Şekilleri ve Doğru Pozisyon

Toplu ve Topsuz Oyunlara Geçiş Pozisyonları

 

  Futbolcular temelden, doğru zaman ve doğru  becerilerle planlanmış bu programla teknik becerilerini en iyi seviyelere ulaştıracaklar.

 

MİNİK A / 4-5 Yaşında   

   Bu program 4-5 yaş arası tüm çocuklara futbol ve sporda mümkün olan en iyi başlangıcı sağlamak için tasarlanmıştır.

Antrenmanlar sırasında, çocuğunuzun ABC olarak bilinen Çeviklik, Denge ve Koordinasyon gibi becerilerini ve temellerini geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Her oturumda temel top becerileri, eğlenceli oyunlar ve kurallara, disipline ve zindeliğe giriş üzerinde durulacak.

 

MİNİK B / 6-8 Yaşında

  Bu program oyunu ve hareketi sevmeyi öğrenmek üzerine bu yaşın itici felsefesidir. Beceri ve teknikler, EĞLENCE üzerine  oyunlarla verilecektir.

Düzenli olarak dar alan oyunları 4v4 ve 5v5 oynamak çocukların oyun yoluyla kendilerini ifade etme ve becerilerini geliştirme fırsatı sağlayacaktır.

Bu oyunlarda, çocuklar alanı öğrenme, güven, topa daha fazla dokunuş, 1v1'e daha fazla ikili mücadeleyle, çocuk oyununa birçok alanda katkı sağlayacaktır.