Baby Football

Baby Football

KEP BABY FOOTBALL
18 AY - 3 YAŞ:

Baby football sınıflarında süperstarlarımız, uzman antrenörlerimiz tarafından futbolla tanışıyor. Uzman antrenörlerimiz, çocukların özgüvenini geliştiriyor, renkleri, sayıları ve hayvanları öğretirken eğlenceli oyunlar aracılığıyla çocukları futbolla tanıştırıyor. Bu eğlenceli oyunlarla futbolun temellerini, atmalarına yardımcı oluyoruz. Küçük futbolcular için mükemmel bir futbol akademisi.

Bu çocuk futbol seansları, evde futbol topuyla oynamaya başlayan veya enerjisi çok olan küçükler için mükemmel bir seçenektir. Koşmak isteyen ve hareketli olan çocuklar için idealdir!

 

3 - 5 YAŞ:
Bu sınıf, eğlence ve futbolun mükemmel bir karışımıdır. Küçük süperstarlarınıza yeni beceriler öğrenme ve özgüvenlerini artırma fırsatı sunar.

3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş için mükemmel çocuk futbol dersleridir. Oyun, motive edici unsur olarak kullanılır ve futbol topuyla veya topsuz devam eden ve tekrarlanan pratikleri teşvik eder.
 

Kaya Elite Performance adına sunulan bu futbol sınıfları, çocukların gelişimini desteklemek ve onları eğlenceli bir şekilde futbolun dünyasına tanıştırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için kayıt ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Kaya Elite Performance

WHATSAPP HATTI ARAYIN