Sezon Öncesi Hazırlık Kampı

Sezon Öncesi Hazırlık Kampı

    Futbolculara gerçek bir profesyonel sezon öncesi hazırlık döneminin nasıl hissettirdiğini deneyimleme fırsatı veren Kaya Elite Futbol Performans Merkezi Sezon Öncesi Hazırlık Kampına hoş geldiniz!
Performansınızı bir üst seviyeye ulaştırmanız için zihinsel, fiziksel, teknik ve taktik olarak sizleri hazırlamak için profesyonel antrenör kadromuzla hazırız.      
Amacımız, taktik, teknik ve fiziksel yeteneklerinizi geliştirirken, futbol yeteneklerinizde daha tutarlı kalmanızı, profesyonel zindeliğin ne anlama geldiğini anlatmaktır.
Uzun bir COVİD-19 pandemi sonrası, uzun süre ara veren oyuncuların gelecek sezonlarına hazırlanmaları ekstra  önemlidir. Bu kamplar oyuncuları teknik, taktik, fiziksel ve zihinsel  olarak hazır hale getirmek için tasarlanmıştır. İlk gün yapılacak performans testlerinden sonra beceri seviyelerine göre gruplandırılırlar. Eğitim kampı boyunca, antrenörler, teknik, taktik becerilere, fiziksel kondisyon ve zihinsel hazırlığı yeniden inşa etmeye odaklanır.

    Futbol sahasında en iyi şekilde rekabet etmek istiyorsanız, sezon öncesi hazırlık döneminde iyi hazırlık yapmalısınız, böylece güç ve kardiyovasküler kondisyonunuz ilk maç için zamanında zirveye ulaşır. Sezon öncesi, her gün top becerilerini ve oyunun taktik anlayışını artırmak için tasarlanmış oyun formundaki fonksiyonel antrenmanlara odaklanıyoruz. Her oyuncunun oynadığı pozisyona göre, antrenman planındaki antrenman yükü takip edilerek planlanır. 

Kimler Katılabilir ?
  Bu program, 12-24 yaş arası amatör ve profesyonel sporcular içindir. Profesyonel liglerde oynayıp sözleşme yapmamış veya takımıyla kampa gitmeyen;

         Süper Lig

         Tff 1.Lig

         Tff 2.Lig

         Tff 3.Lig

         Tüm Profesyonel Aday Futbolcular

 Oyuncular için ayrı gruplar planlanmaktadır.

  

Neden bu programa katılmalıyım ?

Bu kamp yeni sezona hazırlıklarına güçlü başlangıç yapmak ve takımdaki performansını üst seviyelere ulaştırmak isteyen futbolculara odaklanmıştır. Her haftanın sonunda, antrenörler doğrudan oyuncuya geri bildirimde bulunacak ve onları Elit Takım veya Grup Geliştirme Programına yönlendirecektir.

 

Programın detayları nelerdir ?

  Kamp programı, futbolcuların sezon içinde karşılacakları her türlü zorluk karşısında, ihtiyaç duyacakları her şeyi kapsar. Kaya Elite Futbol Performans Merkezi Futbol Kampı programı olarak, özellikle aşağıdaki eğitim alanlarına odaklanacağız:

 

Teknik

Taktik

Hız

Çeviklk

Çabukluk

Dayanıklılık

Güç

Kuvvet

Sakatlık Önleyeci Antrenmanlar

 

Her oyuncu için kamp söncesi ve sonrası geri bildirim karnesi alacaktır.

Oyuncular, mevkilerine göre oyunlarının ve kondisyonlarının, belirli alanlarını, nasıl geliştirmeleri gerektiği konusunda kişiselleştirilmiş bilgiler verilecektir.

WHATSAPP HATTI ARAYIN