Profesyonel Futbolcu  Psikolojik Danışmanlık ve Mentörlük Hizmeti

Profesyonel Futbolcu Psikolojik Danışmanlık ve Mentörlük Hizmeti

Kimler Katılabilir ?
 Bu program, 12-34 yaş arası tüm amatör ve profesyonel sporcular içindir.
   

 

  Neden bu programa katılmalıyım ?

    Mentörümüz spor psikolojisi ve spor psikolojisinin futbolda uygulanması hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmeye kendini adamıştır. Oyunu, futbolun dilini ve oyuncuların sahada ve saha dışında karşılaştıkları belirli zorlukları anlamak için yorulmadan çalışmıştır. Mentörümüz birçok futbolcu ve kulüplerine altyapı seviyesindeki antrenörlerle yaptığı çalışmalar, ona bir antrenörün, futbolcuda ne aradığını net ve kesin bir şekilde anlamasını sağlamıştır. Tutkunuz ne olursa olsun, oyunun eğlencesinden zevk almak veya dünya standartlarında bir oyuncu olmak için çaba göstermelisinzi.

Mentörümüz  size bu yolda yardım edecek, deneyim ve bilgiyle performansınıza güç katacaktır.

 

Mentörümüz bulunduğunuz yere ve tercihinize bağlı olarak sizinle kişisel olarak ve /veya Skype / çevrimiçi olarak çalışabilir. Tek bir seanstan sezon veya hatta birkaç yıl süren seanslara kadar size bir dizi paketler sunulur.

 

Programın detayları nelerdir ?

İster hırslı bir genç futbolcu ister profesyonel futbolcu olun, oyununuzu geliştirmenize ve bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabiliriz.

Oyuncular çeşitli nedenlerle mentörümüze gelir, oyunun tadını daha fazla çıkarabilmek, baskı altında daha tutarlı bir şekilde yüksek performans sergilemek veya basitçe oyunu geliştirmek. Mentörümüz, çalıştığı en iyi oyunculardan deneyimleriyle tasarladığı eşsiz ve güçlü psikolojik modelleri kullanarak  sahada daha iyi oynamanıza yardımcı olabilir:

Daha fazla güven

Artan konsantrasyon

Geliştirilmiş Öz yönetim

Baskı altında odaklanma

Doğru zihinsel yoğunluk

Pozitif düşünce

Mentörümüz ayrıca oyununuzun gelişiminde, maç günü ve sahada dışında önemli alanlarda size yardımcı olabilir:

Motivasyon

Tutum

Duygusal yönetim

Etkili eğitim

Beceri geliştirme

Oyun zekası

Oyun hazırlığı

Kariyer planlama ve geçiş

Sosyal Medya ve Basın İlişkilerinde Tutum

 

Mentörümüz oyuncular için spor psikolojisini parçalama yeteneği ile bilinir ve oyuncuların zihinsel oyunu daha iyi anlamalarına yardımcı olan bir dizi araç ve teknik kallanmaktadır. Bu basit ama güçlü araçları kullanarak oyununuz üzerinde anında bir etkiye sahip olabilirsiniz.

Eğer oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçin.

WHATSAPP HATTI ARAYIN